Moser PRIMAT MINI 1411-0051 Hajvágó Szürke
Kód: AGDMSRSTR0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Moser PRIMAT MINI 1411-0051 Hajvágó Szürke| Penge típusa | Csillagpenge |
| Minimális vágási hossz | 0,3 mm |
| Terméktípus | Trimmelő |
| Szín | Világosszürke |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Penge szélessége | 3,2 cm |
| 5 fokozatú hosszállítás | Igen |
| Tápegység | Hálózat |
| Energiafogyasztás | 5W |
| Bemeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Szélesség | 41 mm |
| Hossz | 136 mm, 2 m |
| Súly | 190 g |
| Mélység | 35 mm |
| Motor típusa | Rezgő armatúra motor |
| Fordulatok száma | 3000 fordulat/perc |
| Gerinc | Igen |
| Szakállvágó | 1 |
| Olaj benne van | Igen |
| Tisztítókefe | Igen |
| Figyelmeztetés | A használati utasításnak megfelelően használja., Száraz helyen tárolandó., Ez a termék apró alkatrészeket tartalmaz, gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4015110015710 |
| Penge típusa: | Csillagpenge |
| Minimális vágási hossz: | 0,3 mm |
| Terméktípus: | Trimmelő |
| Szín: | Világosszürke |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Penge szélessége: | 3,2 cm |
| 5 fokozatú hosszállítás: | Igen |
| Tápegység: | Hálózat |
| Energiafogyasztás: | 5W |
| Bemeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Szélesség: | 41 mm |
| Hossz: | 136 mm, 2 méter |
| Súly: | 190 g |
| Mélység: | 35 mm |
| Motor típusa: | Rezgő armatúra motor |
| Fordulatok száma: | 3000 fordulat/perc |
| Gerinc: | Igen |
| Szakállvágó: | 1 |
| Olaj benne van: | Igen |
| Tisztítókefe: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használati utasításnak megfelelően használja., Száraz helyen tárolandó., Ez a termék apró alkatrészeket tartalmaz, gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

