MAESTRO MR-230 multifunkciós hajformázó / 3 az 1-ben hajápoló készlet
Kód: AGDMEOSUS0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-230 multifunkciós hajformázó / 3 az 1-ben hajápoló készlet| Motor típusa | BLDC |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 -240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Maximális hajsütővas átmérő | 3,5 cm |
| Fémhálós szűrő | Igen |
| Cserélhető bitzár | Igen |
| LED működésjelző | Igen |
| Szín | Fekete |
| Hideg levegő fújása | Igen |
| Hajgöndörítés | Igen |
| Hajszárítás | Igen |
| Légáramlási sebesség | 18 m/s |
| Állítható hőmérséklet | Igen |
| Cél | Száraz/nedves hajra |
| Modell | 3 az 1-ben multifunkciós hajformázó |
| Hőmérséklet-beállítások száma | 2 |
| Automatikus hajsütővas | Igen |
| Szárító kefe | Igen |
| Hajszárító | Igen |
| LED-jelzők | Igen |
| Kábelhossz | 1,8 méter |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket., Ne használja víz közelében vagy nedves környezetben. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| Súly: | 1.22 kg |
| EAN vonalkód: | 4820268322401 |
| Motor típusa: | BLDC |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 -240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Maximális hajsütővas átmérő: | 3,5 cm |
| Fémhálós szűrő: | Igen |
| Cserélhető bitzár: | Igen |
| LED működésjelző: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Hideg levegő fújása: | Igen |
| Hajgöndörítés: | Igen |
| Hajszárítás: | Igen |
| Légáramlási sebesség: | 18 m/s |
| Állítható hőmérséklet: | Igen |
| Cél: | Száraz/nedves hajra |
| Modell: | 3 az 1-ben multifunkciós hajformázó |
| Hőmérséklet-beállítások száma: | 2 |
| Automatikus hajsütővas: | Igen |
| Szárító kefe: | Igen |
| Hajszárító: | Igen |
| LED-jelzők: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,8 méter |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Használat közben ne hagyja felügyelet nélkül a készüléket., Ne használja víz közelében vagy párás környezetben. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

