Maestro MR-1646-80 ebédtermosz 800 ml
Kód: AGDMEOTKT0089
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1646-80 ebédtermosz 800 ml| Szín | Fehér, Bézs |
| Kötet | 800 ml |
| Anyag | Szilikon, Rozsdamentes acél |
| Vákuumszigetelés | Igen |
| Súly | 460 g |
| Szélesség | 82 mm |
| Magasság | 261 mm |
| Összeg | 1 |
| Tál | Igen |
| Kanál mellékelve | Igen |
| Termosz | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokon. Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat. A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Flasks & thermal mugs |
|---|---|
| Súly: | 0.63 kg |
| EAN vonalkód: | 4897144670734 |
| Szín: | Fehér, Bézs |
| Kötet: | 800 ml |
| Anyag: | szilikon, Rozsdamentes acél |
| Vákuumszigetelés: | Igen |
| Súly: | 460 g |
| Szélesség: | 82 mm |
| Magasság: | 261 mm |
| Összeg: | 1 |
| Tál: | Igen |
| Kanál mellékelve: | Igen |
| Termosz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne használja forró, robbanásveszélyes vagy mérgező folyadékokon., Legyen óvatos forrásban lévő víz öntésekor, égési sérüléseket okozhat., A termék nem alkalmas veszélyes anyagok vagy vegyszerek tárolására. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

