Maestro MR-1222-A HEART palacsintasütő
Kód: AGDMEOGAR0210
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Maestro MR-1222-A HEART palacsintasütő| Főzőlapokhoz alkalmas | Halogén, elektromos, gáz, kerámia |
| Anyag | Alumínium |
| Modell | Palacsintasütő |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Szín | Piros, fekete |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Átmérő | 26 cm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177140929 |
| Főzőlapokhoz alkalmas: | Halogén, Elektromos, Gáz, Kerámiai |
| Anyag: | Alumínium |
| Modell: | Palacsinta serpenyő |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Szín: | Piros, Fekete |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Átmérő: | 26 cm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

