MAESTRO MR-082 vízmelegítő / termosz 750W, 3,3 l
Kód: AGDMEOCZE0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-082 vízmelegítő / termosz 750W, 3,3 l| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Detektor típusa | Érintés |
| Szivattyú típusa | Manuális, Elektromos |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Vízszintjelző | Igen |
| Víztartály térfogata | 3,3 liter |
| Vezérlés típusa | Gombok, Érintés |
| Szín | Szürke |
| Energiafogyasztás | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Anyag | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Magasság | 323 mm |
| Kábelhossz | 1,1 méter |
| Szélesség | 198 mm |
| Mélység | 280 mm |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Beépített vízpumpa | Igen |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 2.395 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177140530 |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Detektor típusa: | Érintés |
| Szivattyú típusa: | Kicsi, Elektromos |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 3,3 liter |
| Vezérlés típusa: | Gombok, Érintés |
| Szín: | Szürke |
| Energiafogyasztás: | 750 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Anyag: | Rozsdamentes acél, műanyag |
| Magasság: | 323 mm |
| Kábelhossz: | 1,1 méter |
| Szélesség: | 198 mm |
| Mélység: | 280 mm |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Beépített vízpumpa: | Igen |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

