MAESTRO MR-071 elektromos vízforraló 1 l
Kód: AGDMEOCZE0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
MAESTRO MR-071 elektromos vízforraló 1 l| Rejtett fűtőelem | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Állítható termosztát | Nem |
| Vízszintjelző | Igen |
| Víztartály térfogata | 1 liter |
| 360°-os forgathatóság | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| 360 fokos kialakítás | Igen |
| Szín | Bézs |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Magasság | 180 mm |
| Szélesség | 206 mm |
| Átmérő | 15 cm |
| Kábelhossz | 0,65 m |
| Súly | 1,5 kg |
| Anyag | Kerámiai |
| Vezeték nélküli | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Electric kettles |
|---|---|
| Súly: | 1.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4820177146150 |
| Rejtett fűtőelem: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Állítható termosztát: | Nem |
| Vízszintjelző: | Igen |
| Víztartály térfogata: | 1 liter |
| 360°-os forgathatóság: | Igen |
| Csúszásgátló lábak: | Igen |
| 360 fokos kialakítás: | Igen |
| Szín: | Bézs |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Magasság: | 180 mm |
| Szélesség: | 206 mm |
| Átmérő: | 15 cm |
| Kábelhossz: | 0,65 m |
| Súly: | 1,5 kg |
| Anyag: | Kerámiai |
| Vezeték nélküli: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

