LAFE BRK-003A turmixgép 0,6 l Merülő turmixgép Fekete, Ezüst, Átlátszó 800 W
Kód: AGDLAFMIB0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LAFE BRK-003A turmixgép 0,6 l Merülő turmixgép Fekete, Ezüst, Átlátszó 800 W| Energiafogyasztás | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szín | Ezüst, fekete, áttetsző, fehér |
| Kivehető tál | Igen |
| Ergonomikus markolat | Igen |
| Tartály tartalma | 0,6 liter |
| Edény | Igen |
| Tartály térfogata | 0,5 liter |
| Legyintés | Igen |
| Kés anyaga | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.46 kg |
| EAN vonalkód: | 5907512865798 |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szín: | Ezüst, Fekete, Áttetsző, fehér |
| Kivehető tál: | Igen |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Tartály tartalma: | 0,6 liter |
| Edény: | Igen |
| Tartály térfogata: | 0,5 liter |
| Legyintés: | Igen |
| Kés anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

