Különálló fém ventilátor Ravanson WT-7040SN Inox
Kód: AGDRAVWEN0031
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Különálló fém ventilátor Ravanson WT-7040SN Inox| Rezgés | Igen |
| Ventilátor átmérője | 45 cm |
| Modell | Függőleges otthoni ventilátor |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Elhelyezkedés | Emelet |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Áramfogyasztás | 50W |
| Súly | 6,2 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fans |
|---|---|
| Súly: | 7.03 kg |
| EAN vonalkód: | 5902230901971 |
| Rezgés: | Igen |
| Ventilátor átmérője: | 45 cm |
| Modell: | Függőleges otthoni ventilátor |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Elhelyezkedés: | Emelet |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Áramfogyasztás: | 50W |
| Súly: | 6,2 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

