KitchenAid 5KHBV83EAC Botmixer 180 W Krémszínű, Rozsdamentes acél
Kód: AGDKITMIB0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
KitchenAid 5KHBV83EAC Botmixer 180 W Krémszínű, Rozsdamentes acél| Szín | Krém, Rozsdamentes acél |
| Modell | Merülő turmixgép |
| Kábelhossz | 1,53 m |
| Levehető pengeegység | Igen |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás | 180 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Magasság | 414 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Súly | 935 g |
| Mélység | 63 mm |
| Csomag magassága | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,55 kg |
| Csomagolási mélység | 373 mm |
| Csomag szélessége | 300 mm |
| Nem tartalmaz | Biszfenol A |
| Edény | Igen |
| Tartály térfogata | 1 liter |
| Forgási sebesség (max.) | 11600 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (perc) | 825 fordulat/perc |
| Vágó munkás | Igen |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Legyintés | Igen |
| Rozsdamentes acél kések | Igen |
| Alapanyag | Kabát |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 2.47 kg |
| EAN vonalkód: | 5413184907174 |
| Szín: | Krém, Rozsdamentes acél |
| Modell: | Merülő turmixgép |
| Kábelhossz: | 1,53 m |
| Levehető pengeegység: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás: | 180 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Magasság: | 414 mm |
| Szélesség: | 90 mm |
| Súly: | 935 g |
| Mélység: | 63 mm |
| Csomag magassága: | 139 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,55 kg |
| Csomagolási mélység: | 373 mm |
| Csomag szélessége: | 300 mm |
| Nem tartalmaz: | Biszfenol A |
| Edény: | Igen |
| Tartály térfogata: | 1 liter |
| Forgási sebesség (max.): | 11600 fordulat/perc |
| Forgási sebesség (perc): | 825 fordulat/perc |
| Vágó munkás: | Igen |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Legyintés: | Igen |
| Rozsdamentes acél kések: | Igen |
| Alapanyag: | Kabát |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

