Indukciós főzőlap LIN LI2H-180 kábellel és csatlakozódugóval 1,2 m 3200 W
Kód: AGDLI-PGZ0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Indukciós főzőlap LIN LI2H-180 kábellel és csatlakozódugóval 1,2 m 3200 W| Gyerekzár | Igen |
| Energiafogyasztás | 3200 W |
| Váltakozó áramú kimeneti feszültség | 220 - 240 V |
| Érintésvezérlés | Igen |
| A 2. főzőzóna helye | Jobbra |
| 2. típusú főzőzóna | Nagy |
| Alapanyag | Üveg |
| 1. főzőzóna alakja | Négyszögletes |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése | 1200 W |
| Időzítő | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Elektromos főzőzónák száma | 2 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye | 1800 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye | 1400 W |
| 1. típusú főzőzóna | Nagy |
| Szünet | Igen |
| A 2. főzőzóna alakja | Négyszögletes |
| Eszköztípus | Főzőlap |
| Főzőlap típusa | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Az 1. főzőzóna helye | Balra |
| Lemez anyaga | Kerámia üveg |
| Szín | Fekete |
| Eszköz helye | Beépített |
| Mélység | 380 mm |
| Súly | 7,8 kg |
| Magasság | 610 mm |
| Szélesség | 560 mm |
| Kábelhossz | 1,2 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in hot plates |
|---|---|
| Súly: | 7.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5905090824435 |
| Gyerekzár: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 3200 W |
| Váltakozó áramú kimeneti feszültség: | 220 - 240 V |
| Érintésvezérlés: | Igen |
| A 2. főzőzóna helye: | Jobbra |
| 2. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Alapanyag: | Üveg |
| 1. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| A 2. főzőzóna teljesítményének növelése: | 1200 W |
| Időzítő: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Elektromos főzőzónák száma: | 2 zóna/zónák |
| 1. főzőzóna teljesítménye: | 1800 W |
| 2. főzőzóna teljesítménye: | 1400 W |
| 1. típusú főzőzóna: | Nagy |
| Szünet: | Igen |
| 2. főzőzóna alakja: | Négyszögletes |
| Eszköztípus: | Főzőlap |
| Főzőlap típusa: | Indukciós főzőlap zónákkal |
| Az 1. főzőzóna helye: | Balra |
| Lemez anyaga: | Kerámia üveg |
| Szín: | Fekete |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Mélység: | 380 mm |
| Súly: | 7,8 kg |
| Magasság: | 610 mm |
| Szélesség: | 560 mm |
| Kábelhossz: | 1,2 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

