Igloo Latitude 30 28 l-es hűtőtáska, világoskék
Kód: AGDIGLLOT0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Igloo Latitude 30 28 l-es hűtőtáska, világoskék| Kapacitás | 28 liter |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fogantyú | Igen |
| Szín | Szürke, kék, fehér |
| BPA-mentes | Igen |
| Beépített italtartók | Igen |
| Terméktípus | Turista hűtőszekrény |
| Hordozható | Igen |
| Súly | 3,95 kg |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 440 mm |
| Mélység | 290 mm |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol az utazó hűtőtáskát hőforrásoktól és gyúlékony anyagoktól., Ne hagyja a készüléket hosszú ideig zárt járműben magas hőmérsékleten., Ürítse ki és tisztítsa meg a hűtőtáskát, mielőtt hosszabb ideig tárolná. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mini fridges |
|---|---|
| Súly: | 2.94 kg |
| EAN vonalkód: | 034223503321 |
| Kapacitás: | 28 liter |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fogantyú: | Igen |
| Szín: | Szürke, Kék, Fehér |
| BPA-mentes: | Igen |
| Beépített italtartók: | Igen |
| Terméktípus: | Turista hűtőszekrény |
| Hordozható: | Igen |
| Súly: | 3,95 kg |
| Szélesség: | 450 mm |
| Magasság: | 440 mm |
| Mélység: | 290 mm |
| Figyelmeztetés: | Tartsa távol az utazó hűtőtáskát hőforrásoktól és gyúlékony anyagoktól., Ne hagyja a készüléket hosszabb ideig zárt járműben magas hőmérsékleten., Hosszú távú tárolás előtt ürítse ki és tisztítsa meg a hűtőszekrényt. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

