Igloo ICF 18 hűtőláda 18,9 l Elektromos kék, szürke
Kód: AGDIGLLOT0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Igloo ICF 18 hűtőláda 18,9 l Elektromos kék, szürke| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány | -18 - 20 °C |
| Kapacitás | 18,9 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály | B. |
| DC bemeneti feszültség | 12–24 V |
| Tápegység | Elektromos |
| Forrás típusa | AC, DC |
| Minőségtulajdonos | 1 |
| Szín | Kék |
| Fogantyú | Igen |
| Csuklós fedél | Igen |
| Belső világítás | Igen |
| Lekerekített sarkok | Igen |
| Hordozható | Igen |
| Magasság | 422 mm |
| Súly | 10,5 kg |
| Mélység | 500 mm |
| Szélesség | 329 mm |
| Figyelmeztetés | Tartsa távol az utazó hűtőtáskát hőforrásoktól és gyúlékony anyagoktól., Ne hagyja a készüléket hosszú ideig zárt járműben magas hőmérsékleten., Ürítse ki és tisztítsa meg a hűtőtáskát, mielőtt hosszabb ideig tárolná. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1781711 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mini fridges |
|---|---|
| Súly: | 12.21 kg |
| EAN vonalkód: | 6975399590507 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hűtési hőmérséklet-tartomány: | -18 - 20 °C |
| Kapacitás: | 18,9 liter |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiahatékonysági osztály: | B. |
| DC bemeneti feszültség: | 12–24 V |
| Tápegység: | Elektromos |
| Forrás típusa: | AC, DC |
| Minőségi tulajdonos: | 1 |
| Szín: | Kék |
| Fogantyú: | Igen |
| Csuklós fedél: | Igen |
| Belső világítás: | Igen |
| Lekerekített sarkok: | Igen |
| Hordozható: | Igen |
| Magasság: | 422 mm |
| Súly: | 10,5 kg |
| Mélység: | 500 mm |
| Szélesség: | 329 mm |
| Figyelmeztetés: | Tartsa távol az utazó hűtőtáskát hőforrásoktól és gyúlékony anyagoktól., Ne hagyja a készüléket hosszabb ideig zárt járműben magas hőmérsékleten., Hosszú távú tárolás előtt ürítse ki és tisztítsa meg a hűtőszekrényt. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1781711 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

