HEINRICH'S HDR 8735 gőztisztító
Kód: AGDHNCMPA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HEINRICH'S HDR 8735 gőztisztító| Vezetékes kapcsolat | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220-240V |
| Energiafogyasztás | 1350 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Modell | Hordozható gőztisztító |
| Szín | Kék, Fehér |
| Kapacitás | 0,35 liter |
| Magasság | 260 mm |
| Súly | 2,28 kg |
| Mélység | 230 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Gőznyomás | 3 bar |
| Fűtési idő | 0,5 perc |
| Felületek tisztítása | Fuga, Csempék, Kárpitozás, Üveg, Kemény padlóburkolatok, Csempék, Falak, Konyhai berendezések |
| Hőmérséklet (maximum) | 110°C |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Ablakmosás fúvókákkal | Igen |
| Felületi fúvóka | Igen |
| Hosszabbító cső | Igen |
| Tölcsér | Igen |
| Padlótisztító fejjel együtt | Igen |
| Mérőpohár | Igen |
| Figyelmeztetés | A tartály vízzel való feltöltésekor győződjön meg arról, hogy a készülék ki van kapcsolva és lehűlt. Soha ne irányítsa a gőzsugarat közvetlenül emberekre, állatokra vagy tárgyakra, amelyeket a gőz megsérülhet. Az égési sérülések elkerülése érdekében csak a használati utasításnak megfelelően használja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Steam cleaners |
|---|---|
| Súly: | 2.71 kg |
| EAN vonalkód: | 4260707283465 |
| Vezetékes kapcsolat: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220-240V |
| Energiafogyasztás: | 1350 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Modell: | Hordozható gőztisztító |
| Szín: | Kék, Fehér |
| Kapacitás: | 0,35 liter |
| Magasság: | 260 mm |
| Súly: | 2,28 kg |
| Mélység: | 230 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Gőznyomás: | 3 bar |
| Fűtési idő: | 0,5 perc |
| Felületek tisztítása: | Fúgák, Csempe, Kárpitozás, Üveg, Kemény padló, Csempe, Falak, konyhai felszerelés |
| Hőmérséklet (maximum): | 110°C |
| Túlmelegedés elleni védelem: | Igen |
| Ablakmosás fúvókákkal: | Igen |
| Felületi fúvóka: | Igen |
| Hosszabbító cső: | Igen |
| Tölcsér: | Igen |
| Padlótisztító fejjel együtt: | Igen |
| Mérőpohár: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A tartály vízzel való feltöltésekor győződjön meg arról, hogy a készülék ki van kapcsolva és lehűlt., Soha ne irányítsa a gőzsugarat közvetlenül emberekre, állatokra vagy olyan tárgyakra, amelyeket a gőz megsérülhet., Az égési sérülések elkerülése érdekében csak a használati utasításnak megfelelően használja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

