Gorenje BMI201AG1X Mikrohullámú sütő grillel Beépített 20 l 800 W
Kód: AGDGJEKMZ0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Gorenje BMI201AG1X Mikrohullámú sütő grillel Beépített 20 l 800 W| Ajtórögzítés | Balra |
| Időzítő ideje | 95 perc |
| Átalakító technológia | Igen |
| Ajtó színe | Rozsdamentes acél |
| Lemezjátszó mérete | 24,5 cm |
| Sütő teljesítménye | 800 W |
| Berregő | Igen |
| Belső kapacitás | 20 liter |
| Teljesítményszintek száma | 5 |
| Ajtó anyaga | Üveg |
| Késleltetett indítás időzítő | Nem |
| Eszköz helye | Beépített |
| Kijelző típusa | JÉG |
| Lemezjátszó | Igen |
| Az ajtó kinyitása | Oldalsó nyílás |
| Ajtónyitó rendszer | Gomb |
| A csengő kikapcsolása | Igen |
| Gyerekzár | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Terméktípus | Kombinált mikrohullámú sütő |
| Szín | Rozsdamentes acél, fekete |
| Vezérlés típusa | Gombok, forgógombok |
| Időzítő | Igen |
| Fogyasztás | 1200 W |
| Jelenlegi | 10A |
| Válaszfal beépítési szélessége | 56,8 cm |
| Válaszfal beépítési magassága | 38 cm |
| Válaszfal beépítési mélysége | 36 cm |
| Szélesség | 595 mm |
| Magasság | 388 mm |
| Mélység | 344 mm |
| Súly | 15 kg |
| Csomag magassága | 449 mm |
| Súly csomagolással együtt | 17,4 kg |
| Csomag szélessége | 650 mm |
| Csomagolási mélység | 404 mm |
| Grill | Nem |
| Melegen tartás funkció | Nem |
| Leolvasztási programok száma | 2 |
| Automatikus programok száma | 15 |
| Légkeveréses főzés | Nem |
| Gőzölgés | Nem |
| Grill funkció | Igen |
| Automatikus főzési funkció | Igen |
| Automatikus leolvasztás | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Built-in microwaves |
|---|---|
| Súly: | 14.88 kg |
| EAN vonalkód: | 3838782498299 |
| Ajtórögzítés: | Balra |
| Időzítő ideje: | 95 perc |
| Átalakító technológia: | Igen |
| Ajtó színe: | Rozsdamentes acél |
| Lemezjátszó mérete: | 24,5 cm |
| Sütő teljesítménye: | 800 W |
| Berregő: | Igen |
| Belső kapacitás: | 20 liter |
| Teljesítményszintek száma: | 5 |
| Ajtó anyaga: | Üveg |
| Késleltetett indítás időzítő: | Nem |
| Eszköz helye: | Beépített |
| Kijelző típusa: | JÉG |
| Lemezjátszó: | Igen |
| Az ajtó kinyitása: | Oldalsó nyílás |
| Ajtónyitó rendszer: | Gomb |
| A csengő kikapcsolása: | Igen |
| Gyerekzár: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Terméktípus: | Kombinált mikrohullámú sütő |
| Szín: | Rozsdamentes acél, Fekete |
| Vezérlés típusa: | Gombok, forgógombok |
| Időzítő: | Igen |
| Fogyasztás: | 1200 W |
| Jelenlegi: | 10A |
| Válaszfal beépítési szélessége: | 56,8 cm |
| Válaszfal beépítési magassága: | 38 cm |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 36 cm |
| Szélesség: | 595 mm |
| Magasság: | 388 mm |
| Mélység: | 344 mm |
| Súly: | 15 kg |
| Csomag magassága: | 449 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 17,4 kg |
| Csomag szélessége: | 650 mm |
| Csomagolási mélység: | 404 mm |
| Grill: | Nem |
| Melegen tartás funkció: | Nem |
| Leolvasztási programok száma: | 2 |
| Automatikus programok száma: | 15 |
| Légkeveréses főzés: | Nem |
| Gőzölgés: | Nem |
| Grill funkció: | Igen |
| Automatikus főzési funkció: | Igen |
| Automatikus leolvasztás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

