Garmin Index S2 téglalap alakú fekete elektronikus személymérleg
Kód: AGDGARWAL0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Garmin Index S2 téglalap alakú fekete elektronikus személymérleg| Akkumulátorok száma | 4 |
| Akkumulátor élettartama | 0,75 év/év |
| Akkumulátor típusa | AAA |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Magasság | 28 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Súly | 2 kg |
| Mélység | 310 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Testtömegindex mérés | Igen |
| Több felhasználó | Igen |
| Felhasználók száma | 16 felhasználó |
| Izomtömeg százalékban | Igen |
| Vázizomzat-elemzés | Igen |
| Csonttömeg-elemzés | Igen |
| Mértékegységek | kg/font |
| Testvíz százalékos aránya | Igen |
| Memória funkció | Igen |
| Testzsírszázalék | Igen |
| Maximális teherbírás | 181,4 kg |
| Modell | Elektronikus személymérleg |
| Szín | Fekete |
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Arc | Téglalap |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Figyelmeztetés | Víztől távol tárolandó., Győződjön meg róla, hogy a mérleg sík és kemény felületen áll., Ne helyezze instabil felületre. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bathroom scales |
|---|---|
| Súly: | 2.95 kg |
| EAN vonalkód: | 753759257507 |
| Akkumulátorok száma: | 4 |
| Akkumulátor élettartama: | 0,75 év/év |
| Akkumulátor típusa: | AAA |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Magasság: | 28 mm |
| Szélesség: | 320 mm |
| Súly: | 2 kg |
| Mélység: | 310 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Testtömegindex mérés: | Igen |
| Több felhasználó: | Igen |
| Felhasználók száma: | 16 felhasználó |
| Izomtömeg százalékban: | Igen |
| Vázizomzat-elemzés: | Igen |
| Csonttömeg-elemzés: | Igen |
| Mértékegységek: | kg/font |
| Testvíz százalékos aránya: | Igen |
| Memória funkció: | Igen |
| Testzsírszázalék: | Igen |
| Maximális teherbírás: | 181,4 kg |
| Modell: | Elektronikus személymérleg |
| Szín: | Fekete |
| Automatikus kikapcsolás: | Igen |
| Arc: | Téglalap |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Víztől távol tartandó., Győződjön meg róla, hogy a mérleg sík és kemény felületen van elhelyezve., Ne helyezze instabil felületre. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

