Feel-Maestro MR-4924 főzőedény Wok / Wok serpenyő Kerek
Kód: AGDMEOGAR0153
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Feel-Maestro MR-4924 főzőedény Wok / Wok serpenyő Kerek| Szín | Szürke |
| Modell | Wokban / Wokban sült serpenyőben |
| Arc | Kerek |
| Anyag | Alumínium |
| Fedél mellékelve | Nem |
| Hűtött fogantyú | Igen |
| Tapadásmentes felület | Igen |
| Sütőálló | Igen |
| Hossz | 46,2 cm |
| Átmérő | 24 cm |
| Magasság | 47 mm |
| Súly | 1,21 kg |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne használjon fémeszközöket, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mossa el, ne tegye mosogatógépbe., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Non-electric pots / pans |
|---|---|
| Súly: | 1.15 kg |
| EAN vonalkód: | 4820096553459 |
| Szín: | Szürke |
| Modell: | Wokban / Wokban sült serpenyőben |
| Arc: | Kerek |
| Anyag: | Alumínium |
| Fedél mellékelve: | Nem |
| Hűtött fogantyú: | Igen |
| Tapadásmentes felület: | Igen |
| Sütőálló: | Igen |
| Hossz: | 46,2 cm |
| Átmérő: | 24 cm |
| Magasság: | 47 mm |
| Súly: | 1,21 kg |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne használjon fém szerszámokat, hogy elkerülje a bevonat károsodását., Kézzel mosható, mosogatógépben nem mosható., Ne melegítse túl az üres edényeket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

