ELLE túlfolyós kávéfőző 1,8 l kék
Kód: AGDEL4EXP0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ELLE túlfolyós kávéfőző 1,8 l kék| Szín | Kék |
| Energiafogyasztás | 1000 W |
| Magasság | 359 mm |
| Mélység | 236 mm |
| Szélesség | 191 mm |
| Terméktípus | Csepegtető kávéfőző |
| Eszköz helye | Munkalap |
| Melegen tartás funkció | Igen |
| Teljesítményszintek száma | 2 |
| Főzött kávé tartály | Kancsó |
| Tartály térfogata | 1,8 liter |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók | Igen |
| Vízszűrő | Nem |
| Vezérlés típusa | Gombok |
| Cserélhető víztartály | Nem |
| Mosható szűrő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Coffee machines |
|---|---|
| Súly: | 2.92 kg |
| EAN vonalkód: | 4895091317696 |
| Szín: | Kék |
| Energiafogyasztás: | 1000 W |
| Magasság: | 359 mm |
| Mélység: | 236 mm |
| Szélesség: | 191 mm |
| Terméktípus: | Csepegtető kávéfőző |
| Eszköz helye: | Munkalap |
| Melegen tartás funkció: | Igen |
| Teljesítményszintek száma: | 2 |
| Főzött kávé tartály: | Kancsó |
| Tartály térfogata: | 1,8 liter |
| A tartozékok mosogatógépben moshatók: | Igen |
| Vízszűrő: | Nem |
| Vezérlés típusa: | Gombok |
| Cserélhető víztartály: | Nem |
| Mosható szűrő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

