CAMRY CR 4069 rozsdamentes acél turmixgép
Kód: AGDADLMIB0071
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CAMRY CR 4069 rozsdamentes acél turmixgép| Forgási sebesség (max.) | 20000 fordulat/perc |
| Aljzatcsatlakozó típusa | C típus (Európa) |
| Energiafogyasztás | 500 W |
| Maximális teljesítmény | 800 W |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Kések száma | 4 |
| Modell | Személyes turmixgép |
| Jégzúzó funkció | Igen |
| Palackkapacitás | 570 ml, 400 ml |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga | szilikon |
| BPA-mentes | Igen |
| Üveg anyag(ok) | Tritán |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mixers / blenders |
|---|---|
| Súly: | 1.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5905575901170 |
| Forgási sebesség (max.): | 20000 fordulat/perc |
| Aljzatcsatlakozó típusa: | C típus (Európa) |
| Energiafogyasztás: | 500 W |
| Maximális teljesítmény: | 800 W |
| Mosogatógépben mosható: | Igen |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Kések száma: | 4 |
| Modell: | Személyes turmixgép |
| Jégzúzó funkció: | Igen |
| Palackkapacitás: | 570 ml, 400 ml |
| Szín: | Rozsdamentes acél |
| Penge anyaga: | Rozsdamentes acél |
| Fedél anyaga: | szilikon |
| BPA-mentes: | Igen |
| Üveg anyag(ok): | Tritán |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

