Makita UH6570 bozótvágó dupla pengés 550 W 3,8 kg
Kód: NELMAKNDZ0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UH6570 bozótvágó dupla pengés 550 W 3,8 kg| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Motorteljesítmény | 550 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Szélesség | 223 mm |
| Magasság | 206 mm |
| Súly | 3,8 kg |
| Mélység | 1042 mm |
| Zajszint | 100dB |
| Szín | Fekete, türkiz |
| Hangnyomásszint | 89,9 dB |
| Mérési eltérés K | 1,5 m/s² |
| Hangteljesítményszint | 97,9 dB |
| Penge mérete | 65 cm |
| Penge típusa | Dupla penge |
| Standard eltérés | 1,5 dB |
| Fogosztás | 2,8 cm |
| Rezgések kibocsátása | 6,7 m/s² |
| Maximális vágási vastagság | 1,8 cm |
| Ciklusfrekvencia | 1600 ppm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja., Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Használat előtt olvassa el a használati utasítást, és tartsa be az összes biztonsági óvintézkedést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hedge shears |
|---|---|
| Súly: | 4.931 kg |
| EAN vonalkód: | 088381095761 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Motorteljesítmény: | 550 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Szélesség: | 223 mm |
| Magasság: | 206 mm |
| Súly: | 3,8 kg |
| Mélység: | 1042 mm |
| Zajszint: | 100dB |
| Szín: | Fekete, Türkiz |
| Hangnyomásszint: | 89,9 dB |
| Mérési eltérés K: | 1,5 m/s² |
| Hangteljesítményszint: | 97,9 dB |
| Penge mérete: | 65 cm |
| Penge típusa: | Dupla penge |
| Standard eltérés: | 1,5 dB |
| Fogosztás: | 2,8 cm |
| Rezgések kibocsátása: | 6,7 m/s² |
| Maximális vágási vastagság: | 1,8 cm |
| Ciklusfrekvencia: | 1600 ppm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja., Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Használat előtt olvassa el a használati utasítást, és kövesse az összes biztonsági óvintézkedést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

