Makita UC4550A motor 2000W
Kód: NELMAKPLA0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UC4550A motor 2000W| Automatikus törlés | Igen |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Láncvezető hossza | 45 cm |
| Szerszám nélküli láncfeszítés/csere | Igen |
| Láncsebesség | 14,5 m/s |
| Láncmérő | 1,3 mm |
| Ergonomikus vezérlés | Igen |
| Szín | Fekete, türkiz |
| Láncosztás | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tartálykapacitás | 0,2 liter |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Hossz | 505 mm |
| Szélesség | 201 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 5,5 kg |
| Hordtáska | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| Súly: | 7.75 kg |
| EAN vonalkód: | 088381852630 |
| Automatikus törlés: | Igen |
| Túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Láncvezető hossza: | 45 cm |
| Szerszám nélküli láncfeszítés/csere: | Igen |
| Láncsebesség: | 14,5 m/s |
| Láncmérő: | 1,3 mm |
| Ergonomikus vezérlés: | Igen |
| Szín: | Fekete, Türkiz |
| Láncosztás: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tartálykapacitás: | 0,2 liter |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Hossz: | 505 mm |
| Szélesség: | 201 mm |
| Magasság: | 220 mm |
| Súly: | 5,5 kg |
| Hordtáska: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

