Makita UC4041A láncfűrész 1800 W 7820 rpm fekete, türkiz
Kód: NELMAKPLA0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UC4041A láncfűrész 1800 W 7820 rpm fekete, türkiz| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Szín | Türkiz, Fekete |
| Szerszám nélküli láncfeszítés/csere | Igen |
| Láncmérő | 1,27 mm |
| Láncsebesség | 14,5 m/s |
| Alapjárati fordulatszám | 7820 fordulat/perc |
| Penge hossza | 36 cm |
| Visszarúgó fék | Igen |
| Automatikus törlés | Igen |
| Láncvezető hossza | 40 cm |
| Láncosztás | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Tartálykapacitás | 0,2 liter |
| Kábelhossz | 0,3 m |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1800 W |
| Magasság | 200 mm |
| Súly | 4,7 kg |
| Szélesség | 245 mm |
| Hossz | 455 mm |
| Rezgések kibocsátása | 4,7 m/s² |
| Hangnyomásszint | 90,3 dB |
| Standard eltérés | 2,5 dB |
| Zajszint | 101,3 dB |
| Hangteljesítményszint | 101,3 dB |
| Mérési eltérés K | 1,5 m/s² |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| Súly: | 6.11 kg |
| EAN vonalkód: | 088381657914 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Szín: | Türkiz, Fekete |
| Szerszám nélküli láncfeszítés/csere: | Igen |
| Láncmérő: | 1,27 mm |
| Láncsebesség: | 14,5 m/s |
| Alapjárati fordulatszám: | 7820 fordulat/perc |
| Penge hossza: | 36 cm |
| Visszarúgó fék: | Igen |
| Automatikus törlés: | Igen |
| Láncvezető hossza: | 40 cm |
| Láncosztás: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Tartálykapacitás: | 0,2 liter |
| Kábelhossz: | 0,3 m |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1800 W |
| Magasság: | 200 mm |
| Súly: | 4,7 kg |
| Szélesség: | 245 mm |
| Hossz: | 455 mm |
| Rezgések kibocsátása: | 4,7 m/s² |
| Hangnyomásszint: | 90,3 dB |
| Standard eltérés: | 2,5 dB |
| Zajszint: | 101,3 dB |
| Hangteljesítményszint: | 101,3 dB |
| Mérési eltérés K: | 1,5 m/s² |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

