Makita UC3551A láncfűrész 2000 W 7500 rpm fekete, türkiz
Kód: NELMAKPLA0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UC3551A láncfűrész 2000 W 7500 rpm fekete, türkiz| Ergonomikus vezérlés | Igen |
| Láncvezető hossza | 35 cm |
| Láncmérő | 1,3 mm |
| Szín | Fekete, türkiz |
| Láncsebesség | 14,5 m/s |
| Láncosztás | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Túlterhelés elleni védelem | Igen |
| Szerszám nélküli láncfeszítés/csere | Igen |
| Penge hossza | 32 cm |
| Automatikus törlés | Igen |
| Visszarúgó fék | Igen |
| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Alapjárati fordulatszám | 7500 fordulat/perc |
| Tartálykapacitás | 0,2 liter |
| Energiafogyasztás | 2000 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Súly | 5,5 kg |
| Magasság | 220 mm |
| Hossz | 505 mm |
| Szélesség | 201 mm |
| Hordtáska | Nem |
| Hangteljesítményszint | 101,8 dB |
| Hangnyomásszint | 90,8 dB |
| Zajszint | 101,8 dB |
| Standard eltérés | 2,5 dB |
| Mérési eltérés K | 1,5 m/s² |
| Rezgések kibocsátása | 3,9 m/s² |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| Súly: | 7.05 kg |
| EAN vonalkód: | 088381660792 |
| Ergonomikus vezérlés: | Igen |
| Láncvezető hossza: | 35 cm |
| Láncmérő: | 1,3 mm |
| Szín: | Fekete, Türkiz |
| Láncsebesség: | 14,5 m/s |
| Láncosztás: | 76,2 / 8 mm (3 / 8") |
| Túlterhelés elleni védelem: | Igen |
| Szerszám nélküli láncfeszítés/csere: | Igen |
| Penge hossza: | 32 cm |
| Automatikus törlés: | Igen |
| Visszarúgó fék: | Igen |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Alapjárati fordulatszám: | 7500 fordulat/perc |
| Tartálykapacitás: | 0,2 liter |
| Energiafogyasztás: | 2000 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Súly: | 5,5 kg |
| Magasság: | 220 mm |
| Hossz: | 505 mm |
| Szélesség: | 201 mm |
| Hordtáska: | Nem |
| Hangteljesítményszint: | 101,8 dB |
| Hangnyomásszint: | 90,8 dB |
| Zajszint: | 101,8 dB |
| Standard eltérés: | 2,5 dB |
| Mérési eltérés K: | 1,5 m/s² |
| Rezgések kibocsátása: | 3,9 m/s² |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

