Makita HS7611 hordozható körfűrész 19 cm 5500 ford./perc 1600 W
Kód: NELMAKPTA0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita HS7611 hordozható körfűrész 19 cm 5500 ford./perc 1600 W| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Alapanyag | Alumínium |
| Energiafogyasztás | 1600 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Súly | 3,9 kg |
| Maximális tárcsaátmérő | 19 cm |
| Hangnyomásszint | 106 dB |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 5500 fordulat/perc |
| Vágási mélység (90º) | 65, 190 |
| Minimális tárcsaátmérő | 18,5 cm |
| Vágási mélység (45°) | 4,5 cm |
| Tárcsa átmérője | 19 cm |
| Fűrészlap a csomagban | Igen |
| Kiegészítő fogantyú | Igen |
| Hordtáska | Nem |
| Figyelmeztetés | Mindig viseljen megfelelő személyi védőfelszerelést, például védőszemüveget és kesztyűt., Ne használja víz közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Circular saws |
|---|---|
| Súly: | 5.465 kg |
| EAN vonalkód: | 088381854719 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Energiafogyasztás: | 1600 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Súly: | 3,9 kg |
| Maximális tárcsaátmérő: | 19 cm |
| Hangnyomásszint: | 106 dB |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 5500 fordulat/perc |
| Vágási mélység (90º): | 65, 190 |
| Minimális tárcsaátmérő: | 18,5 cm |
| Vágási mélység (45°): | 4,5 cm |
| Tárcsa átmérője: | 19 cm |
| Fűrészlap a csomagban: | Igen |
| Kiegészítő fogantyú: | Igen |
| Hordtáska: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Mindig viseljen megfelelő személyi védőfelszerelést, például védőszemüveget és kesztyűt., Ne használja víz közelében., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

