Kőagyagvágó 125mm 1400W YT-82159 YATO
Kód: NELYATPTA0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kőagyagvágó 125mm 1400W YT-82159 YATO| PRCD maradékáram-védőkapcsoló | Igen |
| Szín | Narancssárga, Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX0 |
| Szigetelési osztály | II. |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 1400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 230 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Súly | 3,29 kg |
| Beállított sebesség | 4300 fordulat/perc |
| Tárcsa átmérője | 12,5 cm |
| Belső átmérő | 2,22 cm |
| Forgási sebesség (max.) | 12000 fordulat/perc |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Circular saws |
|---|---|
| Súly: | 4.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5906083073786 |
| PRCD maradékáram-védőkapcsoló: | Igen |
| Szín: | Narancs, Fekete |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX0 |
| Szigetelési osztály: | II. |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 1400 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 230 V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Súly: | 3,29 kg |
| Beállított sebesség: | 4300 fordulat/perc |
| Tárcsa átmérője: | 12,5 cm |
| Belső átmérő: | 2,22 cm |
| Forgási sebesség (max.): | 12000 fordulat/perc |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

