DeWALT D25333K-QS SDS-Plus ütvefúró 950 W
Kód: NELDEWMWE0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT D25333K-QS SDS-Plus ütvefúró 950 W| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Aprítás | Igen |
| Szín | Sárga, fekete |
| Mélységütköző | Igen |
| Fojtószelep típusa | SDS Plus |
| Energiafogyasztás | 950 W |
| Magasság | 250 mm |
| Mélység | 355 mm |
| Súly | 3,7 kg |
| Szélesség | 95 mm |
| Bizonytalansági együttható (beton) | 1,5 m/s² |
| Szikramentességi együttható (fém) | 1,5 m/s² |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 1150 fordulat/perc |
| Hangnyomásszint | 93 dB |
| Rezgési eltérés (vésés) | 1,5 m/s² |
| Fúrási átmérő betonban (max.) | 3 cm |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 3 cm |
| Zajszint bizonytalansága | 3dB |
| Rezgésszint (fém fúrása) | 2,5 m/s² |
| Vibrációs szint (ütvefúró) | 6,9 m/s² |
| Ütési energia | 3,5 J |
| A hatások száma | 5200 ütés/perc |
| Vibrációs szint (véső) | 7,8 m/s² |
| Hangteljesítményszint | 104 dB |
| Kiegészítő fogantyú | Igen |
| Hordtáska | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rotary hammers |
|---|---|
| Súly: | 5.625 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048648650 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Darálás: | Igen |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Mélységütköző: | Igen |
| Fojtószelep típusa: | SDS Plus |
| Energiafogyasztás: | 950 W |
| Magasság: | 250 mm |
| Mélység: | 355 mm |
| Súly: | 3,7 kg |
| Szélesség: | 95 mm |
| Bizonytalansági együttható (beton): | 1,5 m/s² |
| Szikramentességi együttható (fém): | 1,5 m/s² |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 1150 fordulat/perc |
| Hangnyomásszint: | 93 dB |
| Rezgési eltérés (vésés): | 1,5 m/s² |
| Fúrási átmérő betonban (max.): | 3 cm |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 3 cm |
| Zajszint bizonytalansága: | 3dB |
| Rezgésszint (fém fúrása): | 2,5 m/s² |
| Vibrációs szint (ütvefúró): | 6,9 m/s² |
| Ütési energia: | 3,5 J |
| A hatások száma: | 5200 ütés/perc |
| Vibrációs szint (véső): | 7,8 m/s² |
| Hangteljesítményszint: | 104 dB |
| Kiegészítő fogantyú: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

