DeWALT D25144K 900 W-os SDS-Plus ütvefúró-csavarozó
Kód: NELDEWMUD0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT D25144K 900 W-os SDS-Plus ütvefúró-csavarozó| Forgásleállító funkció | Igen |
| Aprítás | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Fojtószelep típusa | SDS Plus |
| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Szín | Sárga, fekete |
| Mélységütköző | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Kimeneti teljesítmény | 700 W |
| Energiafogyasztás | 900 W |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 3,1 kg |
| Mélység | 360 mm |
| Bizonytalansági együttható (beton) | 1,5 m/s² |
| Fúrási átmérő betonban (max.) | 2,8 cm |
| Hangnyomásszint | 89 dB |
| Rezgési eltérés (vésés) | 1,5 m/s² |
| Ütési energia | 3 J |
| Vibrációs szint (véső) | 13,8 m/s² |
| A hatások száma | 5350 ütés/perc |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 1450 fordulat/perc |
| Zajszint bizonytalansága | 3,8 dB |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 3 cm |
| Vibrációs szint (ütvefúró) | 14,9 m/s² |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Hangteljesítményszint | 100,1 dB |
| Rezgésszint (fém fúrása) | 2,5 m/s² |
| Kiegészítő fogantyú | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Gyorskioldó tok | Igen |
| Figyelmeztetés | A fúrókalapács használata során keletkező hulladékot ne öntse vagy dobja a háztartási hulladékgyűjtőbe. A megfelelő ártalmatlanítással kapcsolatban forduljon a helyi hatóságokhoz. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rotary hammers |
|---|---|
| Súly: | 5.36 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048547007 |
| Forgásleállító funkció: | Igen |
| Darálás: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Fojtószelep típusa: | SDS Plus |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Mélységütköző: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Kimeneti teljesítmény: | 700 W |
| Energiafogyasztás: | 900 W |
| Szélesség: | 75 mm |
| Magasság: | 210 mm |
| Súly: | 3,1 kg |
| Mélység: | 360 mm |
| Bizonytalansági együttható (beton): | 1,5 m/s² |
| Fúrási átmérő betonban (max.): | 2,8 cm |
| Hangnyomásszint: | 89 dB |
| Rezgési eltérés (vésés): | 1,5 m/s² |
| Ütési energia: | 3 J |
| Vibrációs szint (véső): | 13,8 m/s² |
| A hatások száma: | 5350 ütés/perc |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 1450 fordulat/perc |
| Zajszint bizonytalansága: | 3,8 dB |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 3 cm |
| Vibrációs szint (ütvefúró): | 14,9 m/s² |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Hangteljesítményszint: | 100,1 dB |
| Rezgésszint (fém fúrása): | 2,5 m/s² |
| Kiegészítő fogantyú: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Gyorskioldó tok: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A fúrókalapács használata során keletkező hulladékot ne öntse vagy dobja a háztartási hulladékgyűjtőbe. A megfelelő ártalmatlanítással kapcsolatban forduljon a helyi hatóságokhoz. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

