DeWALT D25134K-QS ütvefúró 800 W gyorszáras
Kód: NELDEWMUD0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT D25134K-QS ütvefúró 800 W gyorszáras| Aprítás | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Fojtószelep típusa | Gyors kioldás |
| Kalapácsfúrás | Igen |
| Fúrás | Igen |
| Szín | Sárga, fekete |
| Kuplung | Igen |
| Energiafogyasztás | 800 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Mélység | 355 mm |
| Súly | 3 kg |
| Magasság | 210 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Vibrációs szint (véső) | 14,3 m/s² |
| Fúrási átmérő betonban (max.) | 2,6 cm |
| A hatások száma | 5540 ütés/perc |
| Zajszint bizonytalansága | 3,8 dB |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 3 cm |
| Hangteljesítményszint | 101 dB |
| Rezgésszint (fém fúrása) | 2,5 m/s² |
| Hangnyomásszint | 90 dB |
| Fúrási átmérő betonban fúrókoronával (max.) | 6,5 cm |
| Kiegészítő fogantyú | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Gyorskioldó tok | Igen |
| Mélységmérő mellékelve | Igen |
| Figyelmeztetés | A készüléket tartsa gyermekek elől elzárva., Ne használja a készüléket megfelelő védőfelszerelés (pl. védőszemüveg, hallásvédő) nélkül., A készüléket csak az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően szabad ártalmatlanítani. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Stroke hammers |
|---|---|
| Súly: | 5.37 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048546963 |
| Darálás: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Fojtószelep típusa: | Gyors kioldás |
| Kalapácsfúrás: | Igen |
| Fúrás: | Igen |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Kuplung: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Mélység: | 355 mm |
| Súly: | 3 kg |
| Magasság: | 210 mm |
| Szélesség: | 75 mm |
| Vibrációs szint (véső): | 14,3 m/s² |
| Fúrási átmérő betonban (max.): | 2,6 cm |
| A hatások száma: | 5540 ütés/perc |
| Zajszint bizonytalansága: | 3,8 dB |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 3 cm |
| Hangteljesítményszint: | 101 dB |
| Rezgésszint (fém fúrása): | 2,5 m/s² |
| Hangnyomásszint: | 90 dB |
| Fúrási átmérő betonban fúrókoronával (max.): | 6,5 cm |
| Kiegészítő fogantyú: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Gyorskioldó tok: | Igen |
| Mélységmérő mellékelve: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Tartsa a készüléket gyermekektől elzárva., Ne használja a készüléket megfelelő védőfelszerelés (pl. védőszemüveg, hallásvédő) nélkül., A készüléket csak az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően szabad ártalmatlanítani. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

