Makita UM600DWAEX akkus fűnyíró olló 16 cm fekete, kék lítium-ion (Li-ion) 18 V
Kód: NAKMAKNDZ0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UM600DWAEX akkus fűnyíró olló 16 cm fekete, kék lítium-ion (Li-ion) 18 V| Ergonomikus markolat | Igen |
| Szín | Kék, fekete |
| Hangmagasság-szabályozás | Igen |
| Súrolópenge | Igen |
| Töltésjelző | Igen |
| Penge szélessége | 16 cm |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Ciklusfrekvencia | 2500 ppm |
| Könnyen megfogható | Igen |
| Súly | 1,5 kg |
| Hossz | 347 mm |
| Akkumulátor feszültsége | 10,8 V |
| Akkumulátor kapacitása | 2 óra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Hordtáska | Nem |
| Töltő | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a készüléket vízbe., Működés közben ne érintse meg a pengét., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hedge shears |
|---|---|
| Súly: | 3.31 kg |
| EAN vonalkód: | 088381837354 |
| Ergonomikus markolat: | Igen |
| Szín: | Kék, Fekete |
| Hangmagasság-szabályozás: | Igen |
| Súrolópenge: | Igen |
| Töltésjelző: | Igen |
| Penge szélessége: | 16 cm |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Ciklusfrekvencia: | 2500 ppm |
| Könnyen megfogható: | Igen |
| Súly: | 1,5 kg |
| Hossz: | 347 mm |
| Akkumulátor feszültsége: | 10,8 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 2 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Hordtáska: | Nem |
| Töltő: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a készüléket vízbe., Működés közben ne érintse meg a pengét., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

