Excentercsiszoló 18V DCW200NT DEWALT 13500 rezgés/perc Fekete, Sárga
Kód: NAKDEWOSC0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Excentercsiszoló 18V DCW200NT DEWALT 13500 rezgés/perc Fekete, Sárga| Motor típusa | Kefe nélküli |
| Daráló típusa | Vibrációs csiszoló |
| Szín | Fekete |
| Szemétgödör | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Súly | 1 kg |
| Oszcillációs frekvencia alapjáraton (min.) | 8000 rezgés/perc |
| Vibrációs szint (csiszolás) | 3,8 m/s² |
| Oszcillációs frekvencia alapjáraton (max.) | 13500 rezgés/perc |
| Hangnyomásszint | 76 dB |
| Hangteljesítményszint | 87 dB |
| Oszcillációs átmérő | 1,6 mm |
| Hordtáska | Igen |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
| Töltő | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Finishing sanders |
|---|---|
| Súly: | 3.055 kg |
| EAN vonalkód: | 5054905284121 |
| Motor típusa: | Kefe nélküli |
| Daráló típusa: | Vibrációs csiszoló |
| Szín: | Fekete |
| Szemétgödör: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Súly: | 1 kg |
| Oszcillációs frekvencia alapjáraton (min.): | 8000 rezgés/perc |
| Vibrációs szint (csiszolás): | 3,8 m/s² |
| Oszcillációs frekvencia alapjáraton (max.): | 13500 rezgés/perc |
| Hangnyomásszint: | 76 dB |
| Hangteljesítményszint: | 87 dB |
| Oszcillációs átmérő: | 1,6 mm |
| Hordtáska: | Igen |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
| Töltő: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

