DeWALT DCD791P2 fúró fekete, sárga 1,7 kg
Kód: NAKDEWWIE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT DCD791P2 fúró fekete, sárga 1,7 kg| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Mélység | 173 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Súly | 1,7 kg |
| Tokmány befogási tartománya (max.) | 1,3 cm |
| Tokmány befogási tartománya (min.) | 1,5 mm |
| Fúrás | Igen |
| Szín | Sárga, fekete |
| Mérési eltérés K | 1,5 m/s² |
| Csavarozás | Igen |
| Hangnyomásszint | 76 dB |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés) | 27 Nm |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 4 cm |
| Zajszint bizonytalansága | 3dB |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat) | 550 fordulat/perc |
| Hangteljesítményszint | 87 dB |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások) | 70 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat) | 2000 fordulat/perc |
| Töltő | Igen |
| Akkumulátorcellák száma | 2 |
| Hordtáska | Igen |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drills |
|---|---|
| Súly: | 4.634 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048616567 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Mélység: | 173 mm |
| Magasság: | 203 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Súly: | 1,7 kg |
| Tokmány befogási tartománya (max.): | 1,3 cm |
| Tokmány befogási tartománya (min.): | 1,5 mm |
| Fúrás: | Igen |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Mérési eltérés K: | 1,5 m/s² |
| Csavarozás: | Igen |
| Hangnyomásszint: | 76 dB |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés): | 27 Nm |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 4 cm |
| Zajszint bizonytalansága: | 3dB |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat): | 550 fordulat/perc |
| Hangteljesítményszint: | 87 dB |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások): | 70 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat): | 2000 fordulat/perc |
| Töltő: | Igen |
| Akkumulátorcellák száma: | 2 |
| Hordtáska: | Igen |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne merítse a készüléket vízbe vagy más folyadékba. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

