DeWALT DCD709N-XJ fúrógép 1650 fordulat/perc Gyorskioldó 1,2 kg Fekete, Sárga
Kód: NAKDEWWKR0018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT DCD709N-XJ fúrógép 1650 fordulat/perc Gyorskioldó 1,2 kg Fekete, Sárga| Motor típusa | Kefe nélküli |
| Kalapácsfúrás | Igen |
| Csavarozás | Igen |
| Szín | Fekete, Sárga |
| Állítható sebesség | Igen |
| Állítható nyomaték | Igen |
| Fúrás | Igen |
| Terméktervezés | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Fojtószelep típusa | Gyors kioldás |
| Beépített világítás | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Kimeneti teljesítmény | 340 W |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Súly | 1,2 kg |
| Mélység | 173 mm |
| Tokmány befogási tartománya (max.) | 1,3 cm |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 3 cm |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 1650 fordulat/perc |
| Tokmány befogási tartománya (min.) | 1,5 mm |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Maximális nyomaték | 65 Nm |
| Ütések (nagy sebességű) | 28058 ütés/perc |
| Töltő | Nem |
| Hordtáska | Nem |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 1.43 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048737552 |
| Motor típusa: | Kefe nélküli |
| Kalapácsfúrás: | Igen |
| Csavarozás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Borostyán |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Állítható nyomaték: | Igen |
| Fúrás: | Igen |
| Terméktervezés: | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Fojtószelep típusa: | Gyors kioldás |
| Beépített világítás: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Kimeneti teljesítmény: | 340 W |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Súly: | 1,2 kg |
| Mélység: | 173 mm |
| Tokmány befogási tartománya (max.): | 1,3 cm |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 3 cm |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 1650 fordulat/perc |
| Tokmány befogási tartománya (min.): | 1,5 mm |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Maximális nyomaték: | 65 Nm |
| Ütések (nagy sebességű): | 28058 ütés/perc |
| Töltő: | Nem |
| Hordtáska: | Nem |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

