DeWALT DCD708D2T-QW akkus/ütvecsavarozó, fekete, sárga, 1650 fordulat/perc
Kód: NAKDEWWWK0045
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT DCD708D2T-QW akkus/ütvecsavarozó, fekete, sárga, 1650 fordulat/perc| Terméktípus | Elektromos csavarhúzó |
| Fogantyú alakja | Pisztolymarkolat |
| Fúrás | Igen |
| Szín | Sárga, fekete |
| Állítható sebesség | Igen |
| Fordított | Igen |
| Könnyen megfogható | Igen |
| Állítható nyomaték | Igen |
| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 2 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Súly | 1,4 kg |
| Maximális nyomaték | 65 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (perc) | 450 fordulat/perc |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 1650 fordulat/perc |
| Nyomaték (perc) | 26 Nm |
| Töltő | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 3.99 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048721919 |
| Terméktípus: | Elektromos csavarhúzó |
| Fogantyú alakja: | Pisztolymarkolat |
| Fúrás: | Igen |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Fordított: | Igen |
| Könnyen megfogható: | Igen |
| Állítható nyomaték: | Igen |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 2 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Súly: | 1,4 kg |
| Maximális nyomaték: | 65 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (perc): | 450 fordulat/perc |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 1650 fordulat/perc |
| Nyomaték (perc): | 26 Nm |
| Töltő: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

