DeWalt DCD703L2T 12 V-os 4 fejű fúró-csavarhúzó
Kód: NAKDEWWWK0072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWalt DCD703L2T 12 V-os 4 fejű fúró-csavarhúzó| Fojtószelep típusa | Gyors kioldás |
| Állítható sebesség | Igen |
| Szín | Sárga, fekete |
| Fúrás | Igen |
| Terméktervezés | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Akkumulátor kapacitása | 3 óra |
| Akkumulátor feszültsége | 12 V |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Energiafogyasztás | 250 W |
| Súly | 900 g |
| Mélység | 107 mm |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 1500 fordulat/perc |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 2 cm |
| Tokmány befogási tartománya (max.) | 1 cm |
| Maximális nyomaték | 25,5 Nm |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| Töltő | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 3.99 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048748169 |
| Fojtószelep típusa: | Gyors kioldás |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Fúrás: | Igen |
| Terméktervezés: | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Akkumulátor kapacitása: | 3 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Energiafogyasztás: | 250 W |
| Súly: | 900 g |
| Mélység: | 107 mm |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 1500 fordulat/perc |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 2 cm |
| Tokmány befogási tartománya (max.): | 1 cm |
| Maximális nyomaték: | 25,5 Nm |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| Töltő: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

