DeWALT DCC018N légkompresszor
Kód: NAKDEWKOM0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT DCC018N légkompresszor| Szín | Fekete, Sárga |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Súly | 2,5 kg |
| Magasság | 280 mm |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 330 mm |
| Maximális légáramlás | 0,6 l/perc |
| Maximális üzemi nyomás | 11 bar |
| Minimális légáramlás | 0,35 l/perc |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Beépített kijelző | Igen |
| Töltő | Nem |
| Hordtáska | Nem |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl a maximális üzemi nyomást., A túlmelegedés elkerülése érdekében biztosítsa a munkaterület megfelelő szellőzését., Működés közben kerülje a kompresszorral való közvetlen érintkezést - égési sérülések veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Compressors |
|---|---|
| Súly: | 3.15 kg |
| EAN vonalkód: | 5902013963448 |
| Szín: | Fekete, Borostyán |
| Üzemi feszültség: | 12 V |
| Súly: | 2,5 kg |
| Magasság: | 280 mm |
| Szélesség: | 140 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Maximális légáramlás: | 0,6 l/perc |
| Maximális üzemi nyomás: | 11 bar |
| Minimális légáramlás: | 0,35 l/perc |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Beépített kijelző: | Igen |
| Töltő: | Nem |
| Hordtáska: | Nem |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a maximális üzemi nyomást., A túlmelegedés elkerülése érdekében gondoskodjon a munkaterület megfelelő szellőztetéséről., Kerülje a kompresszorral való közvetlen érintkezést működés közben – égési sérülések veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

