DEWALT AKKUS XR 18V 20CM DCMPS520N LÁNCFŰRÉSZ
Kód: NAKDEWPLA0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT AKKUS XR 18V 20CM DCMPS520N LÁNCFŰRÉSZ| Láncsebesség | 8,5 m/s |
| Láncvezető hossza | 20 cm |
| Szín | Fekete, Sárga |
| Tartálykapacitás | 0,55 liter |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Kivehető akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Súly | 2,1 kg |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője | Igen |
| Akkumulátor mellékelve | Nem |
| Hordtáska | Nem |
| Kulcskulccsal együtt | Igen |
| Láncvédővel együtt | Igen |
| Vezetősínnel együtt | Igen |
| Akkumulátortöltő | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chain saws |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048821404 |
| Láncsebesség: | 8,5 m/s |
| Láncvezető hossza: | 20 cm |
| Szín: | Fekete, Borostyán |
| Tartálykapacitás: | 0,55 liter |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Kivehető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Súly: | 2,1 kg |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője: | Igen |
| Akkumulátor mellékelve: | Nem |
| Hordtáska: | Nem |
| Kulcskulccsal együtt: | Igen |
| Láncvédővel együtt: | Igen |
| Vezetősínnel együtt: | Igen |
| Akkumulátortöltő: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

