DEWALT 54V DCMBA572X1 akkus lombfúvó
Kód: NAKDEWODK0016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT 54V DCMBA572X1 akkus lombfúvó| Akkumulátor kapacitása | 3 óra |
| Szín | Borostyán |
| Súly | 3,8 kg |
| Töltési idő | 0,45 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 1 darab |
| Töltő | Igen |
| Hordtáska | Nem |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vacuum cleaners and leaf blowers |
|---|---|
| Súly: | 6.47 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048713266 |
| Akkumulátor kapacitása: | 3 óra |
| Szín: | Borostyán |
| Súly: | 3,8 kg |
| Töltési idő: | 0,45 óra |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 1 darab |
| Töltő: | Igen |
| Hordtáska: | Nem |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

