DEWALT 18 V-os DCK2020P2T kombinált készlet
Kód: NAKDEWZES0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT 18 V-os DCK2020P2T kombinált készlet| Tárcsa átmérője | 12,5 cm |
| Fúrás | Igen |
| Akkus szerszámok mellékelve | Sarokcsiszoló, Akkus fúró |
| Csavarozás | Igen |
| Csiszolókorong rost | M14 |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Mélység | 67 mm |
| Hossz | 173 mm |
| Magasság | 203 mm |
| Súly | 1,2 kg |
| Szín | Sárga, fekete |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 2200 fordulat/perc |
| Sebességfokozat száma | 2 |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Névleges fordulatszám (sarokcsiszoló) | 9000 fordulat/perc |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés) | 27 Nm |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások) | 70 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat) | 2200 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 4 cm |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat) | 550 fordulat/perc |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Akkumulátortöltő | Igen |
| A fúró/csavarhúzó a szállítás része. | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| A daráló a szállítás része | Igen |
| A készlet tartalma | DCG405 18 V-os csiszoló, 2 db DCB184 18 V-os 5 Ah-s újratölthető akkumulátor, DCB115 5 A-es töltő, TSTAK VI koffer, DCD791 18 V-os fúró-csavarhúzó |
| Töltő | Igen |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől és illetéktelen személyektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tool sets |
|---|---|
| Súly: | 7.765 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048734285 |
| Tárcsa átmérője: | 12,5 cm |
| Fúrás: | Igen |
| Akkus szerszámok mellékelve: | Sarokcsiszoló, Akkus fúró |
| Csavarozás: | Igen |
| Csiszolókorong rost: | M14 |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Mélység: | 67 mm |
| Hossz: | 173 mm |
| Magasság: | 203 mm |
| Súly: | 1,2 kg |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 2200 fordulat/perc |
| Sebességfokozat száma: | 2 |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Névleges fordulatszám (sarokcsiszoló): | 9000 fordulat/perc |
| Maximális nyomaték (lágy illesztés): | 27 Nm |
| Maximális nyomaték (nehéz alkalmazások): | 70 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (2. fokozat): | 2200 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 4 cm |
| Alapjárati fordulatszám (1. fokozat): | 550 fordulat/perc |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Akkumulátortöltő: | Igen |
| A fúró/csavarhúzó a szállítás része.: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| A daráló a szállítás része: | Igen |
| A készlet tartalma: | DCG405 18 V-os csiszoló, 2 db újratölthető akkumulátor DCB184 18V 5AH, DCB115 5A töltő, TSTAK VI bőrönd, DCD791 18 V-os fúró-csavarhúzó |
| Töltő: | Igen |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől és illetéktelen személyektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

