DEWALT 18 V-os BL DCD805NT fúró-csavarhúzó
Kód: NAKDEWWWK0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT 18 V-os BL DCD805NT fúró-csavarhúzó| Terméktervezés | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Kalapácsfúrás | Igen |
| Fúrás | Igen |
| Állítható sebesség | Igen |
| Motor típusa | Kefe nélküli |
| Állítható nyomaték | Igen |
| Beépített világítás | Igen |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Energiafogyasztás | 850 W |
| Súly | 1,34 kg |
| Maximális fúrási átmérő kőben | 1,3 cm |
| Tokmány befogási tartománya (max.) | 1,3 cm |
| Maximális nyomaték | 90 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (max.) | 2000 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 5,5 cm |
| Akkumulátor csomagolás | Nem |
| Töltő | Nem |
| Hordtáska | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| Súly: | 3.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048750230 |
| Terméktervezés: | Pisztolymarkolatú fúrógép |
| Kalapácsfúrás: | Igen |
| Fúrás: | Igen |
| Állítható sebesség: | Igen |
| Motor típusa: | Kefe nélküli |
| Állítható nyomaték: | Igen |
| Beépített világítás: | Igen |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Energiafogyasztás: | 850 W |
| Súly: | 1,34 kg |
| Maximális fúrási átmérő kőben: | 1,3 cm |
| Tokmány befogási tartománya (max.): | 1,3 cm |
| Maximális nyomaték: | 90 Nm |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 2000 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 5,5 cm |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
| Töltő: | Nem |
| Hordtáska: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

