DEWALT 1/2"-os ütvecsavarozó 18 V 2 x 5,0 Ah DCF900P2T-QW
Kód: NAKDEWKLU0034
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DEWALT 1/2"-os ütvecsavarozó 18 V 2 x 5,0 Ah DCF900P2T-QW| Motor típusa | Kefe nélküli |
| Sebességfokozat száma | 3 |
| Tokmány átmérője | 1/2" |
| Szín | Borostyán |
| Világítás | Igen |
| Akkumulátor feszültsége | 18 V |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 5 óra |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Súly | 1,8 kg |
| Maximális csavarhúzó nyomaték | 1355 Nm |
| Csavarhúzó löketszáma | 0–1800 kép/perc |
| Maximális csavarhúzó sebesség | 2000 fordulat/perc |
| A fordulópont | 1898 Nm |
| Akkumulátor csomagolás | Igen |
| A mellékelt elemek száma | 2 darab |
| Töltő | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Figyelmeztetés | Áramütés veszélye - tartsa távol a készüléket a víztől és a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Impact wrenches |
|---|---|
| Súly: | 7.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048743362 |
| Motor típusa: | Kefe nélküli |
| Sebességfokozat száma: | 3 |
| Tokmány átmérője: | 1/2" |
| Szín: | Borostyán |
| Világítás: | Igen |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 5 óra |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Súly: | 1,8 kg |
| Maximális csavarhúzó nyomaték: | 1355 Nm |
| Csavarhúzó löketszáma: | 0–1800 kép/perc |
| Maximális csavarhúzó sebesség: | 2000 fordulat/perc |
| A fordulópont: | 1898 Nm |
| Akkumulátor csomagolás: | Igen |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Töltő: | Igen |
| Hordtáska: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Áramütés veszélye - tartsa távol a készüléket a víztől és a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

