Ruční pila TP-CS 18/190 Li BL Solo 4331210 EINHELL
Kód: NAKEINPTA0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční pila TP-CS 18/190 Li BL Solo 4331210 EINHELL| Měkký start | Ano |
| Barva | Černá, Červená |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ zdroje | Baterie |
| Výška | 320 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,52 kg |
| Šířka | 380 mm |
| Hmotnost | 3,23 kg |
| Hloubka řezu (45°) | 4,5 cm |
| Seřízení pokosníku | Ano |
| Průměr kotouče | 19 cm |
| Volnoběžná rychlost (max) | 3800 ot/min |
| Počet zubů | 24 |
| Průměr čepele | 3 cm |
| Hloubka řezu (90º) | 6,5 cm |
| Nabíječka | Ne |
| Balení baterií | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Circular saws |
|---|---|
| Súly: | 4.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4006825641547 |
| Lágy indítás: | Igen |
| Szín: | Fekete, Piros |
| Akkumulátor feszültsége: | 18 V |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Magasság: | 320 mm |
| Mélység: | 230 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 4,52 kg |
| Szélesség: | 380 mm |
| Súly: | 3,23 kg |
| Vágási mélység (45°): | 4,5 cm |
| Gérvágás beállítása: | Igen |
| Tárcsa átmérője: | 19 cm |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 3800 fordulat/perc |
| Fogak száma: | 24 |
| Penge átmérője: | 3 cm |
| Vágási mélység (90º): | 6,5 cm |
| Töltő: | Nem |
| Akkumulátor csomagolás: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

