NEDVES/SZÁRAZ PORSZÍVÓ 23L EXTRA CSENDES AT-DXV23P-QT
Kód: AGDDEWODK0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NEDVES/SZÁRAZ PORSZÍVÓ 23L EXTRA CSENDES AT-DXV23P-QT| Porszívózás | Száraz és nedves |
| Fogantyú | Igen |
| Szín | Sárga, fekete |
| Kompakt kialakítás | Igen |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 / 60 Hz |
| Könnyű szállítás | Igen |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Beépített aljzat | Nem |
| Kapacitás | 23 liter |
| Zajszint | 65 dB |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Max. vákuum | 19 kPa |
| Csendes működés | Igen |
| Tömlőkkel együtt | Igen |
| Táska mellékelve | Igen |
| HEPA szűrő | Igen |
| Tárolózsák | Igen |
| Kefe tartozék | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Industrial vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 6921183001100 |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| Fogantyú: | Igen |
| Szín: | Borostyán, Fekete |
| Kompakt kialakítás: | Igen |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Könnyű szállítás: | Igen |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Beépített aljzat: | Nem |
| Kapacitás: | 23 liter |
| Zajszint: | 65 dB |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Max. vákuum: | 19 kPa |
| Csendes működés: | Igen |
| Tömlőkkel együtt: | Igen |
| Táska mellékelve: | Igen |
| HEPA szűrő: | Igen |
| Tárolózsák: | Igen |
| Kefe tartozék: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

