Makita UH5570 bozótvágó 550 W 3,58 kg
Kód: NELMAKNDZ0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UH5570 bozótvágó 550 W 3,58 kg| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Motorteljesítmény | 550 W |
| Súly | 3,58 kg |
| Lökethossz | 55 cm |
| Szín | Türkiz, Fekete |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében. Használat előtt olvassa el a használati utasítást, és tartsa be az összes biztonsági óvintézkedést. Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hedge shears |
|---|---|
| Súly: | 4.65 kg |
| EAN vonalkód: | 088381095723 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Motorteljesítmény: | 550 W |
| Súly: | 3,58 kg |
| Lökethossz: | 55 cm |
| Szín: | Türkiz, Fekete |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Használat előtt olvassa el a használati utasítást, és kövesse az összes biztonsági óvintézkedést., Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

