Makita GA5030R úhlová bruska 125, 6.4 11000 ot/min 720 W 1,8 kg
Kód: NELMAKSKA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita GA5030R úhlová bruska 125, 6.4 11000 ot/min 720 W 1,8 kg| Barva | Tyrkysová, Černá |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 720 W |
| Výška | 103 mm |
| Délka | 266 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Šířka | 138 mm |
| Odchylka hladiny akustického tlaku | 3 dB |
| Odchylka hladiny akustického výkonu | 3 dB |
| Odchylka vibrací (broušení) | 1,5 m/s² |
| Vlákno pro vřeteno | M14 |
| Úroveň vibrací (broušení) | 2,5 m/s², 8,5 m/s² |
| Míra akustického tlaku | 85 dB |
| Průměr brusného kotouče | 125, 6.4 |
| Volnoběžná rychlost (max) | 11000 ot/min |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Angle grinders |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 0088381808552 |
| Szín: | Türkiz, Fekete |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Energiafogyasztás: | 720 W |
| Magasság: | 103 mm |
| Hossz: | 266 mm |
| Súly: | 1,8 kg |
| Szélesség: | 138 mm |
| Hangnyomásszint eltérés: | 3dB |
| Hangteljesítményszint eltérés: | 3dB |
| Rezgési eltérés (csiszolás): | 1,5 m/s² |
| Orsómenet: | M14 |
| Vibrációs szint (csiszolás): | 2,5 m/s² |
| Hangnyomásszint: | 85 dB |
| Csiszolókorong átmérője: | |
| Alapjárati fordulatszám (max.): | 11000 fordulat/perc |
| Hangteljesítményszint: | 96 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

