DeWALT D25133K SDS-Plus ütvefúró 1500 fordulat/perc 800 W
Kód: NELDEWMWE0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
DeWALT D25133K SDS-Plus ütvefúró 1500 fordulat/perc 800 W| Szín | Fehér, fekete |
| Fojtószelep típusa | SDS Plus |
| Energiafogyasztás | 800 W |
| Súly | 2,6 kg |
| Hangnyomásszint | 89 dB |
| Fúrási átmérő betonban (max.) | 2,6 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.) | 3 cm |
| A hatások száma | 5500 ütés/perc |
| Beállított sebesség | 1500 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő acélban (max.) | 1,3 cm |
| Hangteljesítményszint | 100,1 dB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rotary hammers |
|---|---|
| Súly: | 4.47 kg |
| EAN vonalkód: | 5035048546925 |
| Szín: | Fehér, Fekete |
| Fojtószelep típusa: | SDS Plus |
| Energiafogyasztás: | 800 W |
| Súly: | 2,6 kg |
| Hangnyomásszint: | 89 dB |
| Fúrási átmérő betonban (max.): | 2,6 cm |
| Fúrási átmérő fában (max.): | 3 cm |
| A hatások száma: | 5500 ütés/perc |
| Beállított sebesség: | 1500 fordulat/perc |
| Fúrási átmérő acélban (max.): | 1,3 cm |
| Hangteljesítményszint: | 100,1 dB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

