CarlinKit 5.0 2AIR CPC200-2air vezeték nélküli adapter, fekete
Kód: KBACA5ADA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CarlinKit 5.0 2AIR CPC200-2air vezeték nélküli adapter, fekete| Biztosítási időszak (hónap) | 24 |
| Energiafogyasztás | 5 V ± 0,2 V 1,0 A |
| Áramfogyasztás | 0,75 W |
| Kimeneti teljesítmény | 5 V ± 0,2 V egyenáramú tápegység, 1,0 A |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS, PC |
| Súly | 0,029 kg |
| Szélesség | 43 mm |
| Hossz | 76 mm |
| Mélység | 12,3 mm |
| Csomag hossza | 115 mm |
| Csomag súlya | 0,112 kg |
| Csomag szélessége | 80 mm |
| WIFI modul | BCM8335 |
| Processzor | ATmel AT91SAM9260 |
| Wi-Fi sáv | 5 GHz 5150-5250 MHz, 5725-5850 MHz, 2,4 GHz 2412-2472 MHz |
| Bluetooth-verzió | 4.1 |
| Bluetooth | Igen |
| Antenna | Beépített FPC 3 dBi antenna |
| USB-C port | Igen |
| USB-kábel | USB-A - USB-C ×1 / USB-C - USB-C ×1 |
| USB-port | Igen |
| Kábelhossz | 0,3 m |
| Állapotjelző LED | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., Ne csatlakoztasson az ajánlottnál nagyobb energiafogyasztású eszközöket., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Adapters |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 5900804132905 |
| Biztosítási időszak (hónap): | 24 |
| Energiafogyasztás: | 5 V ± 0,2 V 1,0 A |
| Áramfogyasztás: | 0,75 W |
| Kimeneti teljesítmény: | 5 V ± 0,2 V egyenáramú tápegység, 1,0 A |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | ABS, PC |
| Súly: | 0,029 kg |
| Szélesség: | 43 mm |
| Hossz: | 76 mm |
| Mélység: | 12,3 mm |
| Csomag hossza: | 115 mm |
| Csomag súlya: | 0,112 kg |
| Csomag szélessége: | 80 mm |
| WIFI modul: | BCM8335 |
| Processzor: | ATmel AT91SAM9260 |
| Wi-Fi sáv: | 5 GHz 5150-5250 MHz, 5725-5850 MHz, 2,4 GHz 2412-2472 MHz |
| Bluetooth-verzió: | 4.1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna: | Beépített FPC 3 dBi antenna |
| USB-C port: | Igen |
| USB-kábel: | USB-A - USB-C ×1 / USB-C - USB-C ×1 |
| USB-port: | Igen |
| Kábelhossz: | 0,3 m |
| Állapotjelző LED: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek vagy páratartalomnak., Ne csatlakoztasson olyan eszközöket, amelyek energiafogyasztása nagyobb az ajánlottnál., Gyermekektől elzárva tartandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

