Apple MYQT3ZM/A USB kábel 2 m USB C fehér
Kód: AKGAPPKAB0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MYQT3ZM/A USB kábel 2 m USB C fehér| Csatlakozó neme 2 | Férfi |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| Energiafogyasztás | 240 W |
| 1. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| Szín | Fehér |
| Gyors töltés | Igen |
| 2. csatlakozó | USB-C |
| 2. csatlakozóformátum | Közvetlen |
| 1. csatlakozó | USB-C |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Csomagolási mélység | 72 mm |
| Csomag szélessége | 77 mm |
| Súly csomagolással együtt | 80 g |
| Csomag magassága | 32 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | USB cables |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 195949775390 |
| Csatlakozó neme 2: | Férfi |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| Energiafogyasztás: | 240 W |
| 1. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| Szín: | Fehér |
| Gyors töltés: | Igen |
| 2. csatlakozó: | USB-C |
| 2. csatlakozóformátum: | Közvetlen |
| 1. csatlakozó: | USB-C |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Csomagolási mélység: | 72 mm |
| Csomag szélessége: | 77 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 80 g |
| Csomag magassága: | 32 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

