ZTE MF79N USB modem LTE CAT.4 router
Kód: KILZTER4G0069
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF79N USB modem LTE CAT.4 router| Ethernet átviteli sebesség | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Porttovábbítás | Igen |
| Port aktiválása | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS) | Igen |
| VPN áteresztés | Igen |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n |
| VPN-támogatás | IPv4, IPv6 |
| Üzemmód | Hozzáférési pont/Router |
| Beépített processzor | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 110 - 240 V |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Terméktípus | Hordozható router |
| Jelzőfény | Igen |
| Szín | Fehér |
| LED-jelzők | Igen |
| Magasság | 32 mm |
| Szélesség | 102 mm |
| Mélység | 14 mm |
| Integrált antenna | Igen |
| MicroSD memóriakártya-olvasó | Igen |
| Külső antenna bemenet | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB A kimeneti port | 1 |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Nem |
| USB-port | Igen |
| Hálózati adapter | Igen |
| Gyors útmutató | Igen |
| Dedikált alkalmazás | Igen |
| Moduláció | 256-QAM |
| Kezelés webes felületen keresztül | Igen |
| Kompatibilis a következővel: | Windows 7 (32 bites/64 bites), 8 (32 bites/64 bites), 8.1, 10, 11, Mac 10, 11, 12 |
| Szolgáltatás minősége | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Wi-Fi antenna | Igen |
| Ethernet WAN | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül | 1501 Mbps |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| 5G | Nem |
| 4G | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.059 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176109911 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 10, 1000 Mbps |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Porttovábbítás: | Igen |
| Port aktiválása: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Dinamikus DNS (DDNS): | Igen |
| VPN áteresztés: | Igen |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n |
| VPN-támogatás: | IPv4, IPv6 |
| Üzemmód: | Hozzáférési pont/Router |
| Beépített processzor: | Igen |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 110 - 240 V |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Terméktípus: | Hordozható router |
| Jelzőfény: | Igen |
| Szín: | Fehér |
| LED-jelzők: | Igen |
| Magasság: | 32 mm |
| Szélesség: | 102 mm |
| Mélység: | 14 mm |
| Integrált antenna: | Igen |
| MicroSD memóriakártya-olvasó: | Igen |
| Külső antenna bemenet: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB A kimeneti port: | 1 |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nem |
| USB-port: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Gyors útmutató: | Igen |
| Dedikált alkalmazás: | Igen |
| Moduláció: | 256-QAM |
| Kezelés webes felületen keresztül: | Igen |
| Kompatibilis a következővel:: | Windows 7 (32 bites/64 bites), 8 (32 bites/64 bites), 8.1, 10, 11, Mac 10, 11, 12 |
| Szolgáltatás minősége: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| Wi-Fi antenna: | Igen |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Maximális adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül: | 1501 Mbps |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| 5G: | Nem |
| 4G: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

