ZTE MF79N router
Kód: KILZTER4G0040
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF79N router| Forrás típusa | USB |
| Szín | Fehér |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Igen |
| Piaci kategória | Utazási |
| Használható maximális kapacitású kártya | 32 GB |
| Eszköztípus | Modem |
| Súly | 40g |
| Szélesség | 101,6 mm |
| Magasság | 31,7 mm |
| Mélység | 14 mm |
| Antennák száma | 2 |
| Antenna típusa | Külső |
| Antennacsatlakozó típusa | TS9 |
| Wi-Fi | Igen |
| Adathálózat | UMTS, GSM, Edge, LTE, HSUPA |
| 4G sávok támogatása | 800, 900, 2600 MHz, 1800, 2100 |
| 4G szabványok | LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás | 900, 2100 MHz |
| 3G szabványok | HSUPA, UMTS, DC-HSPA+ |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176089220 |
| Forrás típusa: | USB |
| Szín: | Fehér |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Igen |
| Piaci kategória: | Utazási |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 32 GB |
| Eszköztípus: | Modem |
| Súly: | 40g |
| Szélesség: | 101,6 mm |
| Magasság: | 31,7 mm |
| Mélység: | 14 mm |
| Antennák száma: | 2 |
| Antenna típusa: | Külső |
| Antennacsatlakozó típusa: | TS9 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Adathálózat: | UMTS, GSM, Él, LTE, HSUPA |
| 4G sávok támogatása: | 800, 900, 2600 MHz, 1800, 2100 |
| 4G szabványok: | LTE-FDD |
| 3G frekvenciasáv támogatás: | 900, 2100 MHz |
| 3G szabványok: | HSUPA, UMTS, DC-HSPA+ |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

