ZTE MF258K1 ODU mobil hálózati eszköz router
Kód: KILZTEANT0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF258K1 ODU mobil hálózati eszköz router| Forrás típusa | DC |
| Bemeneti feszültség | 24 V |
| Szín | Fehér |
| Eszköztípus | Router |
| LED-jelzők | Igen |
| Mélység | 288 mm |
| Szélesség | 288 mm |
| Súly | 2 kg |
| Magasság | 82 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Antennaerősítési szint (maximum) | 9 dBi |
| Mellékelt kábelek | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi | Nem |
| SIM-kártyák száma | 1 |
| Adathálózat | LTE |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Antennas |
|---|---|
| Súly: | 2.7 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176135187 |
| Forrás típusa: | DC |
| Bemeneti feszültség: | 24 V |
| Szín: | Fehér |
| Eszköztípus: | Router |
| LED-jelzők: | Igen |
| Mélység: | 288 mm |
| Szélesség: | 288 mm |
| Súly: | 2 kg |
| Magasság: | 82 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Antennaerősítési szint (maximum): | 9 dBi |
| Mellékelt kábelek: | LAN (RJ-45) |
| Wi-Fi: | Nem |
| SIM-kártyák száma: | 1 |
| Adathálózat: | LTE |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

