ZTE MF258 Pro router + Wifi6 beltéri egység
Kód: KILZTER4G0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZTE MF258 Pro router + Wifi6 beltéri egység| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás | Igen |
| Terméktípus | Készlet |
| Szín | Fehér |
| Antenna típusa | Belső és külső |
| Tűzfal | Igen |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| A csomag tartalma | 1 db külső egység router, 1 db 10 m-es LAN-kábel, 1 db szerelési tartozék, 1 db belső egység router |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 6902176115806 |
| Ethernet-alapú tápellátás (PoE) támogatás: | Igen |
| Terméktípus: | Készlet |
| Szín: | Fehér |
| Antenna típusa: | Belső és külső |
| Tűzfal: | Igen |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA-PSK |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| A csomag tartalma: | 1 db ODU router, LAN-kábel 10 mx 1, Szerelési tartozékok, 1 db IDU router |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

